www.AriaBuy.com

نیازمندیهای تهران

 

 

تعرفه و مدت زمان نمایش آگهی در وب سایت  آریابای به شرح زیر است:

نوع کادر مدت نمایش آگهی کادر قیمت(ریال) توضیحات
کادر پایه

(شماره یک)

روزانه(به مدت 24 ساعت)

هفتگی(به مدت هفت روز)
ماهیانه(به مدت سی روز)
سالیانه(به مدت 365 روز)
10.000
30.000
100.000
1.000.000

کادر پایه یا شماره یک اولین و معمولترین کادر آگهی میباشد.این کادر حاوی حداکثر ده کلمه برای توصیف آگهی شما به همراه دو شماره تماس از شما(ثابت یا همراه یا هردو)می باشد.این کادر برای آگهی های روزانه مانند خودرو و ملک توصیه میشود.در صورتی که توصیف شما در مورد آگهیتان بیشتر میباشد و یا بیش از دو شماره تماس دارید از کادر شماره دو یا سه استفاده کنید.

کادر شماره دو

روزانه(به مدت 24 ساعت)

هفتگی(به مدت هفت روز)
ماهیانه(به مدت سی روز)
سالیانه(به مدت 365 روز)
20.000
50.000
180.000
1.800.000

این کادر حاوی حداکثر بیست کلمه برای توصیف آگهی شما به همراه چهار شماره تماس و یا دو شماره تماس و یک لینک به شما میباشد.این کادر برای آگهی های هفتگی و ماهیانه در مورد حرفه شما پیشنهاد میشود.

کادر شماره سه
روزانه(به مدت 24 ساعت)
هفتگی(به مدت هفت روز)
ماهیانه(به مدت سی روز)
سالیانه(به مدت 365 روز)
30.000
100.000
280.000
2.500.000

این کادر حاوی حداکثر سی کلمه برای توصیف آگهی شما به همراه شش شماره تماس و یا چهار شماره تماس و یک لینک به شما میباشد.این کادر برای آگهی های ماهیانه و سالیانه در مورد خدماتی که بصورت گسترده استفاده میشوند(مانند قالیشویی ها)پیشنهاد میگردد.

سفارش آگهی

کادر پایه یا کادر شماره یک اولین و معمولترین کادر نمایش آگهی در این وبسایت میباشد و قیمت و محتوای سایر کادر ها بر اساس آن بیان می شوند.هر کادر پایه یا شماره یک حاوی اطلاعات توصیفی  در مورد آگهی  به اندازه حداکثر ده کلمه و دو شماره تماس(ثابت-همراه و یا هر دو)میباشد.این کادر با توجه به قیمت پایین آن برای آگهی های روزانه (اتومبیل-ملک-استخدام و...)مناسب میباشد.

کادر شماره دو که معادل دو کادر پایه(شماره 1)میباشد حاوی اطلاعات توصیفی در مورد آگهی  به اندازه حداکثر بیست کلمه و چهار شماره تماس (و یا دو شماره تماس و یک لینک به پایگاه اینترنتی یا وبسایت شما) میباشد.این کادر جهت آگهی های هفتگی و ماهیانه در خصوص شرکتهای خدماتی و حرفه هایی با حجم کار متوسط و بالا توصیه میگردد.

کادر شماره سه که معادل سه کادر پایه(شماره1)میباشد حاوی اطلاعات توصیفی در مورد آگهی به اندازه حداکثر سی کلمه و شش شماره تماس(و یا چهار شماره تماس و یک لینک به سایت شما)می باشد.این کادر جهت آگهی های بلند مدت ماهیانه و سالیانه در خصوص شرکتها و افرادی با حجم کار بالا توصیه میگردد.

هر لینک به وبسایت آگهی دهنده معادل دو شماره تلفن میباشد و لینک فقط در کادرهای شماره دو و سه و کادرهای سفارشی قابل نمایش است.

چنانچه توصیفات آگهی بیش از سی کلمه شود و یا شماره های تماس بیشتر از شش شماره شوند میتوانید از کادرهای سفارشی استفاده نمایید.این کادرها بر اساس کادر پایه انتخاب میشوند.به عنوان مثال چنانچه از پنج کادر پایه به عنوان کادر سفارشی استفاده کنید میتوانید آگهی خود را در حداکثر پنجاه کلمه و ده شماره تماس نمایش دهید.(هر کادر پایه حاوی ده کلمه توصیفی و دو شماره تماس میباشد.)هر ده کلمه معادل دو شماره تماس میباشد.یعنی به جای هر ده کلمه از توصیفتان میتوانید دو شماره تماس در کادر قرار دهید.قیمت کادر سفارشی بر اساس قیمت تعداد کادرهای پایه تشکیل دهنده آن تعیین میشود که میتوانید قیمت کادر پایه را در جدول تعرفه آگهی ها مشاهده نمایید.

قیمت هر عکس معادل 10.000 ریال برای هر آگهی میباشد.عکس در صفحه های جداگانه توسط لینکی که در کادر آگهی شما قرار دارد بصورت کامل برای بازدید کننده (در صورت در خواست بازدید کننده)نمایش داده خواهد شد.حجم عکس حداکثر 30 کیلو بایت و فرمت آن JPG  باید باشد.آگهی های عکس دار بصورت آنلاین قابل سفارش نیستند و برای سفارش آنها باید از طریق سفارش تلفنی اقدام نمایید.

 در صورت در خواست میتوانید آگهی سفارشی خود را با عکسهایی با حجم های بالاتر و یا شکل متفاوت و یا بصورت بنر سفارش دهید.برای این کار باید از سفارش تلفنی استفاده کنید.قیمت و زمان نمایش این نوع آگهی ها تابع جدول تعرفه آگهی ها در این وبسایت نیستند و قیمت آنها بر اساس نوع سفارش و مدت زمان پیشنهادی شما تعیین میشوند.

سفارش آگهی

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88427247 و 09122780329 تماس حاصل نمایید

Copyright 2009 AriaBuy. All rights reserved